Беременность

04.06.2014

Щоденник "Вже не сама, але ще не вдвох" 11 тижнів

11 тижнів вагітностіСьогодні ми їздили на УЗД для того, щоб познайомитися з тобою. Добре роздивитися тебе зміг лише тато, а я бачила на екрані ноутбука, який майже весь час відблискував, бачила тебе розміром із сірникову коробку. Тепер ми точно знаємо, що ти у нас у кількості один. Хоча щодо твого розміру ми помилялися – у тобі всього 34 мм.

Такий маленький, але ми тебе уже дуже-дуже любимо. Ти – наше маленьке кошенятко. Лікар сказала нам, що тобі уже 11 тижнів і 3 дні, хоча по моїм підрахункам тобі лише завтра виповниться 10 тижнів. Ти розвиваєшся дуже добре і взагалі активна дитинка, все у нас чудово.

Коли татко дивився на тебе на великому екрані апарату УЗД, то бачив, як ти махав ручкою, мабуть то був «привіт». Забула про головне – ми зробили твоє перше у житті фото. Ти там зовсім масянька. Ми показали його твоїм бабусям і дідусям, а ще рідному дядьку. Цей день пройшов із позитивними емоціями і ми щасливі поверталися додому, а ще встигли обстежитися на TORCH-інфекцію. Чекаємо результатів, сподіваємося, усе і далі буде чудово.

 

Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться