Беременность

04.06.2014

Щоденник "Вже не сама, але ще не вдвох" 5 тижнів

5 тижнів вагітностіКу-ку! Сьогодні найкращий день в моєму житті! Я дізналася, що у мене будеш ТИ!!! Я ще не знаю ким ти будеш – хлопчиком чи дівчинкою, а може ти навіть будеш не один. За моїми підрахунками ти маєш народитися 19 грудня, тобто на день святого Миколая. Цей святий покровительствує усім діткам і приносить їм подарунки, тому я буду називати тебе Миколайчиком. 


Сьогодні на вулиці світить сонечко, але ще не дуже жарко, навіть прохолодно. Чудовий день для того, щоб повідомити батькам про своє існування. Хоча про своє існування ти нам не раз натякав і до сьогоднішнього дня. Знаєш, просто я дуже на тебе чекала, уже до цього зробила мабуть із десяток тестів на вагітність – і все ніяк. Тому з цим вирішила зачекати аж до сьогоднішнього дня. 


Таткові сьогодні наснилося, що він спіймав щуку і приніс її додому. Про тебе ще ніхто не знає, хоча так кортить з усім світом поділитися своєю радістю. Тест на вагітність називався «ВЕРА». Я зробила його на роботі і фото вислала татку. До цих пір не віриться, що це правда, наче якийсь сон або казка. Моя вага 56,7 кг, а вага татка 82,7 кг. 


УРА! Прощавайте місячні! До НЕ скорих зустрічей! До речі, за кілька днів у нас весілля. Малюк, ти зробив нам мабуть найкращий подарунок! Почуваюся чудово: два щастя майже разом – вагітність і весілля. Навіть не знаю, чому більше радіти. У мене є кохана людина і маленька людинка, яка живе в середині мене. 


Вчора до нас у гості приходили батьки, розмова йшла в основному про весілля, але й про малечу згадували. Так кортіло їм розказати, аж язик чухався. Проте ми вирішили їх поки що не шокувати, вони і так переживають за весілля, а то взагалі показяться. Скажемо трошки пізніше, може як до лікаря сходимо… 


Якщо ти будеш хлопчиком, ми назвемо тебе Остапчиком, а якщо дівчинкою, то можливо Соломійкою, хоча для дівчинки з ім’ям ми ще остаточно не визначилися.


Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться