Беременность

04.06.2014

Щоденник "Вже не сама, але ще не вдвох" 6 тижнів

6 тижнів вагітностіУ нас завтра весілля… Потрібно їхати в ЗАГС, на базар, забрати плаття, прикрасити зал, а потім іти на пробну зачіску і епіляцію. Короче, справ - не переробить, а моя масяня веде себе не найкращим чином, з самого ранку мучить маму. 


Мене весь ранок нудить і я просто не можу зайти на кухню, настільки різкими мені видаються будь-які запахи. Мабуть ти теж нервуєш перед такою важливою подією, як і я. Ми ж наче домовлялися потерпіти до виходу на роботу. Я вже зробила собі гарний манікюр, підготувала різні матеріали для конкурсів, правда виспатися трошки не вдалося – до нас приїхали гості із Далекого Сходу. Вони сказали, що не приїдуть і влаштували нам сюрприз! 


Татко наш учора ходив на «мальчішнік». Друзі замовили сауну, вони там святкували прощання з холостяцьким життям. Тобі сьогодні по моїм підрахункам рівно 6 тижнів. Чомусь останні пару днів мені здається, що ти будеш дівчинкою, хоча перед цим я була переконана, що ти - хлопчик. Взагалі, це якесь нахідне. Я тебе все-одно люблю. Просто уже хочеться до тебе звертатися якось конкретно. Поки що доводиться казати «мої любі хлопці і дівчата». Так як для хлопчика ми ім’я уже вибрали, то тепер доводиться ламати голову над ім’ям для дівчинки. Якось мені всю ніч снилося Аміна, а вдень мене осенило іменем Ясміна.


Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться