Беременность

04.06.2014

Щоденник" Вже не сама, але ще не вдвох" 8 тижнів

8 тижнів вагітностіВесілля пройшло чудово. Батьки, родичі, друзі – молодці. Співали, танцювали, веселилися від душі. Тамада, музикант, фотограф – просто супер, справжні професіонали, було дуже приємно з ними співпрацювати. Малюк – найкращий в світі, вів себе пречудово, жодного разу не потурбував батьків, просто періодично нагадував, що основний гість на весіллі – Я. 


Не буду описувати усі цікаві моменти, бо вони всі залишаться на фото і відео, які можна буде подивитися трошки пізніше. Учора ми ходили до лікаря. Сказали, що я не правильно підрахувала свій термін. Не захотіли нас поки що брати на облік, бо ми ще дуже маленькі і зовсім для них не цікаві. Хоча насправді ти для нас дуже цікавий. Ми з татком вирішили розказати приємну новину нашим мамам і твоїм бабусям по телефону, бо дуже кортіло. Татова мама була дуже рада, а моя – проігнорувала мою смс, я навіть побоювалася, що вона не рада. Як виявилося вдома, спочатку вона подумала, що то смс від оператора або ще якась дурнувата акція, а потім коли її побачила, то просто не змогла передзвонити, хоча була дуже щаслива. Цим словам можна вірити, бо вдома вона скакала від радості вище голови. 


Із календаря вагітності я вичитала, що ти уже зростом у 4,5 сантиметри та вагою 5 грамів. Такий мініатюрний, але всі основні органи та системи уже сформовані! Хрящі починають костеніти, на кінчиках пальчиків рук утворюються мініатюрні нігтики. Трохи пізніше також з'являться нігті на пальчиках ніжок, пізніше, адже дитинка розвивається згори вниз. Незважаючи на те, що стать уже давно визначена, ми ще не можемо переконатися, хлопчик чи дівчинка скоро стане новим членом нашої родини. 


Поки ти там собі тихенько ростеш і розвиваєшся, татко взяв моду розказувати тобі на ніч казки. Правда зараз вони звучать трошки дивно, але тобі подобаються. Ти міцно спиш цілу ніч і не будеш маму, щоб треба було вставати у туалет. 


У наступну п’ятницю ми поїдемо з тобою на УЗД, нас уже записали на прийом. Взагалі наступний тиждень у нас з тобою дуже насичений подіями: у неділю відмічаємо мамине 25-річчя, у понеділок продовжуємо його святкування на роботі, у середу їдемо у відрядження до Сум, у четвер читаємо лекцію медичним працівникам лікарні про малярію, і нарешті, у п’ятницю їдемо для знайомства з тобою. Чекаю, аж не терпиться!


Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться