Беременность

03.06.2014

Якщо поклали на збереження

Вагітність – один із найприємніших моментів у житті жінки, але триває він досить довго, цілих 9 місяців. Ми всіляко намагаємося оберігати себе і слідкувати за власним здоров´ям у цей час. Проте іноді трапляються моменти, коли погане самопочуття або результати аналізів змушують нас лягти в лікарню на збереження.


Добре, якщо вам вдалося доносити вагітність і народити здорового малюка, уникнувши цього неприємного моменту. Особисто ж мені довелося пролікуватися в стаціонарі, як при першій, так і при другій вагітності. Кожного разу це були різні терміни і різні проблеми. Звичайно все це дуже неприємно, купа додаткових обстежень і оглядів, щоденні уколи, крапельниці. Але я хочу розказати про інше…


Давайте спробуємо знайти свої плюси у тому, що якийсь час вам доведеться провести в лікарні. Отож, перший і найбільший плюс – це відпочинок від роботи, навчання, дому. Навіть якщо у вас залишилася купа недороблених звітів, незданих заліків і накопилася гора домашньої роботи, ви можете відпочити. Навряд чи хтось із співробітників чи близьких захоче вас потурбувати в такий делікатний момент і нагадати вам про ваші обов´язки, хоча іноді і таке трапляється. Ні в якому разі не беріть свої заліки/звіти із собою в лікарню! Подумаєте про всі недороблені справи потім. Користуйтеся нагодою, висипайтеся, побільше відпочивайте, якщо дозволяється – гуляйте на свіжому повітрі, думайте тільки про себе і про малятко. Все інше немає жодного значення.


Зараз ваша головна задача – зберегти себе, своє здоров´я і звичайно ж дитинку, адже саме задля цього ви лежите в лікарні. По-друге, зараз найкраща нагода познайомитися з іншими вагітними, поспілкуватися на «мамські» теми, завести нових подруг. Якби не підтримували вас родичі і подруги, але навряд чи вони зможуть зрозуміти, як воно, коли страждаєш безсонням, нетриманням сечового міхура, коли печія не дає передихнути, а маленькі ручки-ножки понаставляли синяків всередині тебе. Впевнена, тем для спілкування вистачить та і часу теж. Незалежно від терміну вагітності, скоріш за все вас покладуть на лікування до пологового будинку. Ось це третій плюс. Перебуваючи там, ви зможете познайомитися з внутрішнім розташуванням.


Дізнатися, де і які знаходяться палати і пологові зали, яке вони мають оснащення і апаратуру. Палати індивідуальні чи розраховані на 2-4 породіллі. Чи практикується сумісне перебування матері і дитини. Чи є душова кабінка, одна на весь поверх чи у кожній палаті окрема. По яким годинам дають гарячу воду і чи взагалі дають. Години відвідування, якщо вони є, а може дозволяється цілодобове перебування когось із родичів. Харчування, його кратність і меню. Впевнена, навіть не задаючи лишніх питань ви на власні очі зможете багато чого побачити, а головне отримати безліч відповідей. Значить, потрапивши сюди на пологи, зможете одразу зорієнтуватися що, де, коли. Четвертий плюс – ви оцінюєте ставлення медперсоналу до власної персони. Як часто лікар і акушерка заходять до вас в палату, окрім ранкового обходу. Як швидко вони реагують на ваші скарги і прохання, та чи взагалі реагують. Скільки разів на добу дитяча медсестра заходить у палату до породіллі, щоб допомогти і навчити правильному догляду за дитиною. Та і взагалі просто людське ставлення, привітне і позитивне, чи навпаки хамське і негативне…


Впевнена, що пролікувавшись у лікарні уже 2-3 дні ви зможете скласти власне враження про все, що там відбувається. Отже, матимите нагоду остаточно визначитися, народжуємо саме тут, чи біжимо кудись світ за очі, аби тільки не тут… Ось тепер про останній, п´ятий плюс. Якби гладко і добре не було б у лікарні, можливо вам захочеться чогось іншого, кращого. Тому дізнайтесь про альтернативу, тобто платні послуги, які надає лікарня. Можливо, заплативши не так і багато грошей ви зможете отримати окрему палату, цілодобове чергування дитячої медсестри, вільне відвідування родичами, 5-разове дієтичне харчування, власний душ і ще цілу купу додаткових послуг?

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться