Беременность

05.06.2014

Дівчинка чи хлопчик? Та народні прикмети

Дівчинка чи хлопчик?Наука не стоїть на місці і дізнатися стать вашої майбутньої дитини можна задовго до пологів.


Метод УЗД достатньо інформативний, до того ж почали з´являтися діагностичні тест-смужки, схожі на тести на вагітність. Проте, кожна вагітна жінка, хоче вона того, чи ні, але зустрічається із «народними» прикметами щодо статі майбутнього малюка. Мені пощастило бути вагітною, як дівчинкою так і хлопчиком.


І народні прикмети не обійшли мене. Отож, хочу проаналізувати деякі з них і поділитися досвідом, що відповідає реальності, а що ні. Прикмети, пов´язані з поведінкою вагітної жінки.


  1. Якщо майбутня мама страждає від токсикозу, то буде хлопчик, якщо ж ні – то дівчинка. При вагітності дівчинкою я дійсно відчула на собі прояви токсикозу, але не сильні, ранкова нудота і всього кілька разів рвота. Чекаючи хлопчика – не помітила абсолютно ніяких проявів. Отже, промах.

  2. Жінка частіше спить на лівому боці – буде хлопчик, якщо на правому – дівчинка. Абсолютно не пам´ятаю, на якому боці спала чекаючи донечку, але чекаючи сина полюбляю спати на правому. Знову промах.

  3. Вагітні хлопчиком мають кращий аппетит і віддають перевагу солоним, кислим, молочним продуктам і м´ясу. Вагітні дівчинкою мають поганий апетит, найчастіше вживають в їжу солодке, десерти, випічку. При цьому за хлопчиками ваги набирають більше, ніж за дівчатками. Як на мене, то особливих переваг у харчуванні до вагітності і під час обох, не відбулося, єдине, я стала більше споживати молочних продуктів, але це само собою зрозуміло – вони містять кальцій. Плюс в останні тижні вагітності (38-41) мені страшенно хотілося солодощів. Тут взагалі різниці між хлопчиком і дівчинкою я не помітила. Єдине, що співпало, то набрана вага. За дівчинкою трошки менше 10 кг, а за хлопчиком більше 12.

  4. Якщо у жінки гарний і спокійний настрій – буде хлопчик, якщо вона знервована і має часті зміни настрою – скоріш за все чекає дівчинку. У мене саме так і було. Хоча особисто я пов´язую настрій не стільки зі статтю дитини, а з порядком вагітності. В будь-якому разі, якщо ви робите щось вперше, то знервуєтесь, а якщо вдруге, чим тим паче втретє, то почуваєтесь впевнено і спокійно.

  5. Вагітну хлопчиком супроводжують часті та сильні головні болі. Не знаю, з чим саме це пов´язано, але у мене було саме так. Взагалі я не страждаю на подібні болі, а от при хлопчачій вагітності вони не один раз доставляли мені клопоту.


Прикмети, пов´язані із зовнішнім виглядом живота


  1. Якщо живіт гострий – чекайте хлопчика, якщо кругленький – дівчинку. Насправді ж форма живота залежить не від статі дитини, а від її розміщення, а також розміщення плаценти. Якщо плацента по передній стінці матки, то животик буде гострим, якщо по задній – то округлим. У мене ця прикмета справдилася, особливо, якщо знати, що плацента за дівчинкою була по задній стінці, а за хлопчиком – по передній.

  2. По серцебиття, якщо воно до 140 ударів/хв. – імовірно народите хлопчика, якщо більше 140 - дівчинку. Донечка весь час мала збільшене серцебиття, навіть більше за 160 уд/хв., що являється верхнею межею норми. Серце синочка дійсно працювало повільніше 132-136 ударів.

  3. Малюк у животику більше штовхається у верхній половині живота, по печінці – хлопчик, якщо у нижній, по сечовому міхуру – дівчинка.


Мої обоє штовхали мене частіше в печінку, і зовсім рідко вниз живота. Є ще прикмети, пов´язані з майбутнім татом. Як на мене, то це взагалі абсурд. Якщо у тата густа шевелюра – чекайте дівчинку, якщо є залисини – хлопчика. У нас між вагітностями пройшло трошки більше 2 років і тато наш, точніше його волосся, аж ніяк не змінилося. В усякому разі він точно не полисів. Подібних прикмет є дуже багато. Впевнена, що бабусі розкажуть вам про майбутню стать дитини по кольору і запаху сечі, по часу, місцю і позі в момент зачаття, покрутять шлюбною каблучкою підвішеною за ниткою над вашою долонею, вирахують по китайським таблицям і по оновленню крові. Сприймайте це все як жарт, або як цікавий спосіб проведення часу. Можливо вам передбачать стать дитини правильно, адже варіантів насправді не так і багато. Отож не переймайтеся цим. Насправді, незалежно від того, кого вам на прогнозували і кого ви народили, беручи дитинку на руки і вперше стискаючи її в своїх обіймах, вам буде все-одно. Адже тепер у вас є найдорожче в світі! 

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться