Беременность

04.06.2014

Щоденник "Вже не сама, але ще не вдвох" 15 тижнів

15 тиждень вагітностіУ нас сьогодні перший день відпустки і це дуже радує. Ми виспалися, наїлися і були готові до активного збирання на море… На жаль, я захворіла. Почуваюся якось не добре, горло трошки болить та й температура маленька є. Та будемо сподіватися, що то тимчасові незручності. У п’ятницю ми їдемо на море, у Севастополь. 


Сьогодні займаємося пранням необхідних речей. Відпочинку ми не боїмося, адже ми уже купалися на кар’єрах і у річці, робили вправи ніжками і навіть пірнали (не знаю чи можна це назвати передпологовою підготовкою, але знаю точно, що нам це подобається). 


Я уже читала тобі казочки, ми разом слухали Чайковського «Лускунчик», татко постійно з тобою говорить – це все для тебе, щоб твої маленькі вушка звикали до батьків і до звуків зовнішнього світу. Я вже трошки відчуваю твій настрій: буває лягаю на животик і можу лежати так як завгодно довго, а іноді і однієї хвилини не можу влежати. Ти ж у мене крутько! 


Один маленький негатив – я точно не знаю скільки тобі тижнів. За моїми підрахунками, тобі 14 тижнів, а за підрахунком лікарів від 14 до 16. Це мене трошки бентежить, адже про кожний тиждень пишуть так багато цікавого і мені хочеться знати як там у тебе справи. Що нового навчився, які органи і як функціонують. Скрізь де читаю, то животик уже має округлятися, бути помітним, а в мене – нема… 


Ну звичайно іноді я помічаю, що стаю круглішою, або не влажу у штани, але то все швидко минає. Я вже з нетерпінням жду, коли почну відчувати твої рухи. І тато, коли з тобою говорить, просить штовхнути його в вухо. Я йому кажу: «Почекай ще трошки, то навіть синяки будуть від штовхання», а він не вірить і тільки посміхається. Ми тебе дуже-дуже любимо і чекаємо. P.S. Якщо ти будеш дівчинкою, то ми ніяк не можемо визначитися із твоїм ім’ям. Ти маєш народитися 17 грудня, на день Варвари. А якщо це буде і у якийсь інший день, то напевно уже лежатиме сніг і можна буде назвати тебе Сніжаною.


Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться