Беременность

04.06.2014

Щоденник "Вже не сама, але ще не вдвох" 20 тижнів

20 тижнів вагітностіМи з тобою лежимо у лікарні, на збереженні. Мені сказали, що є загроза викидня. 5,5 годин пролежали під крапельницею, але то все не так страшно. Я мужньо терплю, бо дуже-дуже хочу, щоб ти з’явилася на світ. Так – так, З'ЯВИЛАСЯ. Ми з татком уже знаємо, що ти будеш ДІВЧИНКОЮ. 


У четвер ми їздили на УЗД. Почувалися чудово, трошки зашкалювало хвилювання. Приїзджаємо, заходимо, лягаємо. Нам поміряли необхідні розміри, подивилися твоє сердечко (13х18мм), потім нирки, поміряли об’єм грудної клітки і живота. Усе здорове, розвивається правильно. Пообіцяли нам, що ти дівчинка. Стали міряти частоту серцевих скорочень – 169. Ось тут мама напрягла свої знання і захвилювалася – щось багато. Виявляється у мене матка в тонусі, твоя голівка опускається в таз і ти збираєшся народжуватися! Яке ж народжуватися, коли лише 19 тижнів і 6 днів. В Україні спасають недоношених немовлят у терміні не менше 22 тижнів!!! Нам віддали результат і негайно відправили у лікарню. 


Ми з татком вийшли, як наче хто нас кип’ятком облив. Забули попросити твоє фото, а повертатися не хотілося. Хоч ми і не віримо у ці прикмети. Приїхали додому і негайно поїхали у лікарню. Нас поклали у пологове відділення. У мене ще маленький животик, той хто не знає про вагітність, може навіть не здогадатися. У палаті всі цікавилися, чи я точно вагітна і який термін. У цей же день нас подивилася лікар і назначила крапельницю. Це для мене було перший раз у житті, але й ти у мене перша у житті – і це найважливіше. Нас приїхали провідувати татко і бабуся. Інша бабуся збиралася провідати нас наступного дня. У п’ятницю на обході нам сказали, що капати не будуть і відпускають нас до ранку додому. 


Ну ми з тобою невсидючі дівчата, мабуть трошки десь порухалися більше. Сьогодні приходимо, матка у тонусі і знову крапельниця. Ночуємо у лікарні. Лежимо, спимо, читаємо «Гаррі Поттера». Ввечері чекаємо у гості тата. Ми так за ним сумуємо, а він за нами ще більше. Ми ж разом, а він – сам. Нашій манюні сьогодні 20 тижнів 1 день. Не знаю, скільки точно залишилося, головне, щоб ТИ залишилася з нами! Р.S. Уявляєш, довжина твого стегна – 29мм.


Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться