Беременность

04.06.2014

Щоденник "Вже не сама, аде ще не вдвох - 42 тижні"

42 тижні вагітностіСьогодні 245 день, як ми тебе чекаємо. Взагалі-то тобі трошки більше, але скільки саме ми точно не знаємо, тому рахуємо ті дні, про які знаємо. У мене уже пройшла попередня істерика. Я заспокоїлася, почала займатися різними справами, а паралельно чекаю на твоє народження.


У суботу ми були на першому дні народженні у твого братика - скуштували смачного тортика. У неділю ходили на свято до друзів: дядя Сергій закінчив навчання в університеті і отримав диплом бакалавра! Поласували шашличками. Спали до пів дня, мабуть набиралися сил перед народженням.


Я вже перестала так чутливо реагувати на запитання «А коли?», тепер усім цікавим відповідаю: «Якщо не у цьому році, то у наступному точно!». Сьогодні наш татко привіз із лісу ялинку, яку ми поставимо на Новий рік у будинку. Будемо сподіватися, що тобі вона сподобається. Знаєш маленька, усі наші родичі нарешті переробили усі свої важливі справи і тепер із дня на день очікують зустрічі з тобою.


42 тижні вагітностіЯ раніше перебирала дні, в які я хочу або не хочу, щоб ти народилася. Все вибирала підходящу дату. Тепер я знаю точно: ти вибереш найкращий день для свого народження! До скорої зустрічі! Свято наближається! Причому не одне, а одразу ціла купа! Майже 42 тижні Я все ще вагітна! Учора 2 рази були несправжні схватки, навіть вночі. Думала, що сьогодні вже поїдемо народжуватися, але поки що ні. Попередній запис я зробила за 12 годин до твого народження. 22.12.10р. о 23:35 народилася моя найрідніша в світі донечка Софійка 4 кг та 50 см на зріст. Татко весь час був з нами, допомагав і підтримував. Після народження почалися дзвінки, привітання і т.п., але то вже інша історія. Тепер нас троє!


Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться