Беременность

04.06.2014

Щоденник "Вже не сама, але ще не вдвох" 30-31 тиждень

31 тижнів вагітностіСьогодні у нас з тобою розпочалася декретна відпустка. Перший офіційний день, хоча насправді ми вже гуляємо цілий тиждень (догулюємо літню відпустку). Спочатку я навіть не могла уявити, чим можна займатися вдома цілими днями. На вулиці дуже сильно похолодало і ми виходимо гуляти рідко. А потім я знайшла цікаве і корисне заняття – в’язання крючком. Уявляєш, останній раз я брала крючок у руки мабуть у шостому класі, а тепер створюю «шедеври»: манюсінькі пінетки, які запросто вміщуються у мене на долоні. Я думаю, що у недалекому майбутньому ти ними скористаєшся. 


Привіт, пінгвінчик! Кви-кви! Ти ростеш і мій животик росте разом із тобою. Тобі вже мало місця і мій пупок тирчить назовні. Татку чомусь це нагадує носик пінгвіна і він весь час тебе так називає: мій пінгвін. Мені подобається, тобі думаю також. Учора ми їздили до Києва. Хотіли купити тобі придане. Вибрали гарну темно-синю коляску і пледик із ведмедиком. Хотіли ще ліжечко, але воно не влізло б у машину. Вдома похвасталися твоїм транспортним засобом бабулі і дідулі. Усім сподобалося. Дуже сподіваюся, що і тобі сподобається. 


На днях ми їздили дивитися транспортний засіб для татка. Він хоче «Ниву-Шевролє». На жаль на нову машину у нас не вистачає грошей, а от купити з рук ми можемо собі дозволити, тому можливо уже зовсім скоро ми будемо їздити у просторій гарній машині. Звичайно стара таткова машина теж гарна, але вона вже потроху розвалюється. Із нею пов’язано багато гарних спогадів: у ній ми їздили на перше побачення, у ній перший раз поцілувалися, вона проводжала, а потім зустрічала мене із Харкова, коли я була на інтернатурі, вона була на нашому весіллі, вона їздила разом із нами на УЗД на першу зустріч з тобою, а потім неодноразово привозила до нас татка, коли ми були у лікарні. Ми її дуже любимо, але їй уже пора на заслужений відпочинок. 


Ми потрошку скуповуємо необхідні для тебе речі: костюмчики, носочки, шапочки, підгузки, серветки, термометр для води, пледик, колясочку. Я в’яжу тобі тигровий костюмчик. Коли я розказую, що ці всі речі для тебе, то ти мене не розумієш. Навіщо тобі стільки усього, якщо ти зараз чудово обходишся без цих речей. Повір мені на слово, коли ти народишся, то обов’язково зрозумієш. А поки що рости собі у животику, штовхай маму, мені це дуже подобається. Ми чекаємо на тебе. P.S. Татко все-таки визначився з ім’ям для тебе. Якщо ти будеш дівчинкою, то носитимеш ім’я Софійка.


Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться