Беременность

04.06.2014

Щоденник "Вже не сама, але ще не вдвох" 38 тижнів

38 тижнів вагітностіКу-ку! Завтра йдемо до лікаря, якщо вірити підрахункам, то тобі завтра 38 тижнів і до зустрічі з тобою залишається 15 днів! Оце сиджу постійно дома і думаю: зараз стільки вільного часу, іноді навіть не знаю чим зайнятися, а вже зовсім скоро буду мріяти про хвилинки, коли зможу виспатися! Тобі вже можна народжуватися, але я хочу, щоб ти народилася в грудні, коли на дворі буде все засипано білим снігом! Звичайно, ти цього не пам’ятатимеш, але мені завжди буде приємно розповідати про це, а не про кінець листопада, калюжі і грязюку. 


Ми вже все підготували до зустрічі з тобою. Замовили ліжечко і матрасик. Нам пообіцяла бабуся їх подарувати. Спакували пакунки у пологовий будинок, дуже хочеться, щоб татко був із нами. Він згодний, але якщо сімейні палати будуть зайняті, то нам відмовлять. Держимо схрещені пальчики, щоб нам пощастило. Тоді родичі зможуть приходити нас провідувати, а не просто передавати передачки. 


Я постійно лажу на всіляких сайтах для мам в інтернеті, наче чогось не знаю. Весь час читаю про пологи, про твоє внутрішньоутробне життя, знаходжу багато корисних сайтів. Особливо мені подобаються ті, де можна отримати консультацію спеціаліста он-лайн, або які мають власну «гарячу» телефонну лінію. 


3:02 Прокинулася, дуже болить спина у районі крижової кістки. Подумала, що будити татка ще рано. Поворочалася зі сторони на сторону, все-одно болить. Вирішила піти на кухню. Біль все не минав. Заварила чайку, попила, походила. Хвилин за 20 все минулося і більше не боліло. Повернулася в ліжко, заснула майже одразу. Вранці розказала усе татку, вирішили, що то були передвісники пологів. Вдень трошки тянуло низ живота, але не довго. Чекаємо снігу! 


Зранку татко поїхав на роботу, а на вулиці почав зриватися сніжок. Я разом з батьками перебирала на дворі картоплю, а сніжок все підсипав і підсипав, правда падаючи на землю одразу танув, а на заборах, дахах, парканах, городі лежав. Після обіду, десь після 2 години дня розходилася справжня хурделиця і все стало сніжно-біле, біло-сніжне. Гарно! Аж дух перехоплює.


Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться