Беременность

04.06.2014

Спілкування з майбутньою дитинкою

35 тижнів вагітностіНа даний момент я чекаю другу дитинку (35 тижнів). Моїй старшій донечці 2 роки. Тому тема спілкування з дітками внутрішньоутробно знайома мені зараз, як ніколи.

Хоча часу на спілкування з пузіком значно менше, ніж при першій вагітності, але я намагаюся щодня знаходити хоча б півгодинки. Я розмовляю з майбутньою дитинкою, співаю пісеньки, розповідаю про старшу сестричку і про тата, а також про те, що відбувається у нашій родині. Завжди кажу, що люблю її і чекаю нашої зустрічі. У вільний час ми прослуховуємо тиху, спокійну, класичну музику, а також ту, яку мені просто приємно слухати. Я відчуваю реакцію дитинки, зазвичай малюк трошки перевертається, гарненько вмощується і мабуть засинає. Якщо ж музика йому не подобається, то він активно штовхається, начебто висловлюючи свою незгоду. З виходом у декретну відпустку я почала в´язати дитячі речі. Мені приємно обирати ніжні кольори і створювати малюсінькі пінетки чи шапочки для немовляти. До того ж плетіння мене заспокоює. А ще я планую зробити мобіль для ліжечка з ляльками-мотанками. На мою думку така іграшка, зроблена маминими руками, стане чудовим оберегом для малятка, адже нестиме в собі мою енергетику.

Я намагаюся, щоб тато і донька теж спілкувалися з майбутньою дитинкою. Для цього ми часто влаштовуємо сімейні фотосесії, розмальовуємо животик фарбами, ходимо всією сім´єю на прогулянки… А ще вони постійно гладять животик, цілують і розмовляють з ним.

Як саме спілкуватися мамі і її майбутньому малюку кожен вирішує сам. Тут не може бути якихось орієнтирів чи підказок. Слухайтесь свого серця і отримуйте від вашого спілкування тільки позитивні емоції.

Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться