Детки

02.06.2014

Cофійка: сьомий місяць

Майже одразу, як тобі виповнилося 6 місяців, ти почала добре повзати. Уже запросто могла проповзти вздовж і впоперек усю ковдру, а потім і всю кімнату. Десь у 6,5 місяців ти навчилася добре сидіти. Тепер ти навіть у колясці сидиш, не довго правда, але тепер я можу з’їздити з тобою до магазину, або навіть у центр міста. Правда зазвичай усю дорогу ти все-одно не висиджуєш і я несу тебе на ручках, але і це уже прогрес. Ще тобі постійно хочеться кудись вилізти.


Ти підповзаєш до дивану, до комоду, до тумбочок, до маминих ніг або навіть просто до стіни, спираєшся руками і починаєш вставати. Маленький верхолаз! Із самого ранку лізеш на подушки або на тата з мамою. Так цікаво за тобою спостерігати. Я трошки відкриваю шухлядку від комоду, ти підповзаєш, берешся рученятами, встаєш, потім дістаєш із шухлядки свої трусики, повзунки чи пелюшки і тріпаєш їх, скільки є сили! Ще тобі подобається залазити на картонну коробку для іграшок. Спочатку вона була міцна, але під твоїми щоденними нападками на неї, вона вже гнеться в усі сторони. Ти любиш залазити під стіл і чомусь тебе весь час притягує, як магнітом, до комп’ютерного стільця. З великим задоволенням ти стукаєш по клавіатурі ноутбука.


У тебе вилізло 2 нижніх зуба, але гризти усе підряд ти не перестала. Комп’ютерна мишка, пульти, мамин мобільний, а ще різні шнури, ручки, олівці, мухобійка (палка-махалка, як ми її називаємо), чохол від телефону, замочок і різноманітні шнурки-зав’язки на одязі – це далеко не все!!! Твій харчовий раціон розширився: я вже давала тобі гарбуз, кабачок, баклажан, картоплю, моркву, абрикос, персик, фруктові соки. Зазвичай ти полюбляєш їсти різну всячину, але тобі не подобається вдягати слинявчик. Поїльник ти більше гризеш, ніж п’єш із нього. У цьому місяці ми їздили з ночівлею відпочивати на р. Сейм.


Це був перший раз, коли ти ночувала у наметі. Відпочинок вдався!!! Ще ми кілька разів їздили купатися на кар’єри. Ти зовсім не боїшся водички, може трошки на самому початку, коли тіло звикає до води. Цікаво було спостерігати, як ти вилазиш із намета і починаєш рвати траву, або набираєш повні жмені піску і пхаєш його до рота. Я вже купила тобі перше взуття. Тобі не подобаються нові топочки, мабуть тому, що це нове відчуття і маленькій ніжці щось заважає. Проте доросле взуття тебе ду-у-у-у-же цікавить. Якось я посадила тебе на килимок у коридорі, ти підповзла до взуття і почала його перебирати: то біле, то чорне, то мамине, то бабусине, треба було усе неодмінно потрогати, а потім ще й у рота запхати. Ти часто граєшся із другом Нікіткою, який старший від тебе на 2 місяці. Правда останнім часом він почав відбирати у тебе іграшки, ти сердишся, а забрати у нього назад, ще не вмієш.


Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться