Детки

Домашній ляльковий театр 02.06.2014

Домашній ляльковий театр

376Лялька-рукавичка? Для дитини наче окрема жива істота. Вона розмовляє, а ще сміється, плаче, співпереживає з малюком. Це не просто іграшка, адже вона допомагає розвивати емоційну сферу і мовлення, розширює словарний запас, формує комунікативні навички і артистизм.


Лялька-рукавичка підійде діткам будь-якого віку. Для найменших це буде іграшка, що розмовляє маминим чи татовим голосом, а для старших ? можливість самостійно показати домашній спектакль, відтворити певні події із реального чи казкового життя. За допомогою такої ляльки дитина навчиться виражати словами і жестами емоції і настрій, приловчиться правильно відтворювати рухи, розвиватиме гнучкість пальців кисті, концентруватиме увагу, фантазуватиме.

379

Користь від такої іграшки важко переоцінити. Лялька-рукавичка ? також незамінний помічник діткам, які мають логопедичні проблеми.


Представлений в магазинах асортимент ляльок невеликий, а ціни на них достатньо дорогі. Купити одного героя зможе не кожна родина, не кажучи вже про героїв цілої п'єси.


Зазвичай у кожній оселі є невеличкі м'які ведмедики, зайчики, собачки. Стоять собі тихенько, пил збирають. І дитина з ними не грається, і викинути жалко. Пропоную подарувати їм нове життя і зробити із них ляльку-рукавичку.

На листі картону готуємо заготовку платтячка ляльки. Малюємо з ручками під прямим кутом або трошки піднятими вгору. Орієнтуємося на розмір власної руки. Вирізаємо.


Підбираємо тканину, обводимо шаблон, вирізаємо накинувши 0,5-1 см для швів, зшиваємо.
Від мякої іграшки відрізаємо голову, лапки (ручки), за необхідності ноги, хвіст. Пришиваємо до рукавички. Декоруємо ґудзиками, кружевом і т.п.


Нова, розвиваюча, а головне зроблена власними руками іграшка готова! Шиючи ляльку-рукавичку вперше я витратила 40-50 хв часу. Впевнена, що наступного разу усе буде набагато швидше.


Мама: Татьяна Терещенко

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться