Детки

02.06.2014

Софійка: шостий місяць

Ти вже можеш зняти із себе панамку. Намагаєшся стояти з підтримкою; лежачи на спині, піднімаєшся, пробуєш сісти або стати на мостик.
Пробуєш повзти, коли тебе щось зацікавило, то ти долізеш, 100 разів перевернешся, позадкуєш, але дістанешся до своєї мети. Умієш витягати серветки із пачки і туалетний папір із ролика, робиш це з таким задоволенням.


У цьому місяці тобі довелося здавати кров із пальчика і витерпіти ще одне щеплення. Ото ти верещала. А ще відбувся твій «перший політ»: ти впала із дивана у коридорі на підлогу. Набила гулю і знов страшенно плакала, я навіть не знаю, чи то ти сильно забилася чи сильно злякалася, а може і те, і інше.


Сидіти ти ще не навчилася, тому коляску ми до цих пір не любимо, у мами на руках краще. Спати полюбляєш на бочку, я тебе стараюся класти на спинку, а ти уві сні все-одно перевертаєшся на бочок. Ти ще досі любиш дивитися на курочок, але вже не так довго, а ще любиш спостерігати за собакою Мухою, як вона ганяє взад-вперед по двору, у тебе це викликає посмішку.


Ми купили тобі тарілочку і ложечку, ти ще не зовсім розумієш для чого вони, тому тарілку ганяєш по столу і кидаєш на підлогу, а ложку просто гризеш з усіх сторін. Майже щодня їси банан. Я планую серйозно зайнятися твоїм харчуванням уже після 6 місяців. Тоді ти вже сама сидітимеш і можна буде всадити тебе у стільчик, а на городі виростуть перші домашні овочі і фрукти.


Якось на початку червня стояла сильна спека, а ми купили тобі дитячий басейн. Я поставила його у дворі, набрала трошки водички і поклала тебе. Ти була у захваті, правда одразу не зовсім зрозуміла, що від тебе хочуть (якась нова ванна та ще й посеред дня, на вулиці), а потім відчула справжній смак. Через декілька днів у тебе потекли сопельки і купально-басейні процедури довелося відкласти.


Ти любиш їздити у машині. Ми знімаємо літню коляску з колес і прикріплюємо її на передньому сидінні машини, таке собі «автокрісло». За тиждень до твого півріччя, ми все-таки вирішили тебе нагодувати купленим пюре із гарбуза. Ти така кумедна, коли його смакуєш. Трошки попаде у рот, а решта на лиці, на руках, на ногах, на столі, на підлозі, на мамі. Думаю, що тобі подобається… Коли тобі виповнилося 6 місяців, ми вирішили відсвяткувати цей день. Одна бабуся привезла тобі стрекозу із повітряних кульок, а інша бабуся спекла смачнючий торт, татко зібрав і встановив стільчик для годування. Вийшло таке собі міні-свято!


Автор: Таня Бондаренко - специально для Родительского клуба "Здоровый ребенок"

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться