Детки

02.06.2014

Сортер

Він називається сортер, тому що навчає дитину сортувати предмети за кольором, розміром, формою.


На мій погляд – це універсальна розвиваюча іграшка всіх часів. Діти з цікавістю граються, навчаються і просто весело проводять час. Процес гри захоплює і дитина забуває про час, який мама при необхідності може використати на домашні справи.


Сортери бувають різних форм, найчастіше у вигляді будиночка, машини чи горщика. Підбираючи і вставляючи фігурки у отвори дитина розвиває дрібну моторику рук, тактильні відчуття, координацію рухів, глазомір. Граючись – знайомиться з формами, розмірами, кольорами. До речі, про колір. Дуже добре, коли він співпадає на фігурці і відповідному до неї отворі.


Для найменших дітей варто підбирати іграшку з простими геометричними фігурами: коло, квадрат, трикутник, ромб, сердечко, шестикутник. Для дітей 2-3 річного віку чудово підійдуть сортери з буквами, цифрами, фігурками тварин, рослин, транспорту, героїв мультфільмів і т.п. Досить часто такі іграшки поєднані із світловими та/або звуковими ефектами, що просто захоплює малюків. Правильно виконана дія по сортуванню фігурок підтверджується не лише вдалим попаданням у отвір, а ще й приємною мелодією чи миганням, що стимулює до подальшої гри.


Ще одна цікава функція майже всіх сортерів – відгадування фігури на осліп. Після того, як всі складові опиняться усередині іграшки, дитина просовує ручку у вікно чи інший отвір, намацує фігурку і пробує відгадати, що саме вона взяла.


Купуючи сортер для своєї дитини варто звернути увагу на виробника. Адже неякісна іграшка може швидко зіпсуватися або навіть завдати шкоди здоров'ю маляти. Натомість ліцензовані виробники дитячих іграшок порадують вас чудовим поєднанням сортера з іншими корисними функціями. Це може бути телефон із кнопками чи диском; пальчиковий лабіринт із бусинками різного калібру; дверцята, що замикаються на ключ; піаніно чи ксилофон; молоточок для забивання кульок чи «гвіздочків»; годинник зі стрілками, що рухаються; колеса, щоб возити за собою (каталка) або зручна ручка для переноски.


Якісні дитячі іграшки досить дорогі. Кожні батьки збираючись купити нову іграшку задумуються над тим, чи сподобається вона дитині, чи буде маля з нею гратися, чи не марно я витрачу кошти? Можу з упевненістю сказати: Сортер – це саме та іграшка, яка має обов'язково бути в арсеналі кожної дитини!

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться