Детки

03.06.2014

ІГРИ З ТАТКОМ

Ігри з татком

У багатьох родинах більшість часу з дитиною проводить мама. Вона і на ручках поносить, і на прогулянку зводить, і розкаже щось цікаве, і ігри придумає. Проте кожен свідомий татко намагається зробити свій вклад у розвиток і виховання дітей. Його підхід до гри зовсім не такий, як у мами. Він може і на ручках поносити довше, і попідкидати під саму стелю, розказати про щось цікаве, порибалити разом і багато іншого.


Наша донька любить, коли татко возить її на велосипеді чи на мотоциклі, перед цим посадивши в ерго-рюкзачок. Одним із найулюбленішим місцем для гри у неї є батьківський сейф. Щойно почує, що тато вставив ключ у замок, зразу повертає голову в ту сторону. Навчившись ходити, доня брала чоловіка за руку, підводила до сейфа і вставляла палець у скважину від замка. Вона любить гратися з футлярами від патронів, перебирає їх по кольорах, гризе. Звичайно, він не дає їй нічого небезпечного.


Також вона любить гратися в доганялки, ховається від тата за шторами чи у дитячому наметі. Вони разом грають на піаніно. Разом вивчають рибок в акваріумі. Вона стрибає у тата на животі і вивчає частини тіла, постійно залізаючи пальцями то в рот, то в вухо, то в пуп.


Ігри з татком

Донечка дуже любить їздити у татковому автомобілі. Іноді мені здається, що вона б на край світу поїхала, аби він її віз.


Замість мультфільмів вони дивляться автомобільний канал і читають журнал для мисливців, замість дитячих книжок.
Спостерігаючи за чоловіком і донькою, я просто дивуюся, наскільки різні, а головне неповторні їхні ігри! Не знаю, чим малу заворожує спілкування із татком, але вона радіє від спільних ігор і з нетерпінням чекає того моменту, коли він повертається додому з роботи. Я не стала шукати причин і наслідків, впевнена, що такий досвід приносить користь їм обом?

Возврат к списку


Только зарегистрированный пользователь может оставлять комментарии. Войти или зарегистрироваться